لذت شنا در یک استخر اختصاصی در کنار جکوزی و استفاده از خدمات ماساژ و سونا، میتواند یک روز کاملا متفاوت برای شما رقم بزند. صبح ها، انرژی شما را برای انجام کارهای پیش رو متمرکز مینماید و عصر و شب هم خستگی یک روز را کاملا از شما میگیرد

در سال 94، درخواست های میهمانان مبنی بر داشتن امکانات بدنسازی در کنار استخر، مارا بر آن داشت تا با تجهیز اتاق مربوطه، این امکان در اختیار ایشان قرار بگیرد. سال 95، اغلب درخواست های میهمانان که در سامانه پایش کیفیت الیزه ثبت گردیده بود، ایجاد فضایی جهت ارائه خدمات کافی شاپی و رستورانی بود. از ابتدای بهمن ماه، با جان دل خواسته ایشان را اجابت کردیم. در حال حاضر مشغول طراحی و ساخت و تجهیز یک ویتامین بار نقلی ولی با منوئی متنوع در کنار استخر هستیم. به محض راه اندازی، شما میهمانان عزیز را مطلع خوایم کرد

با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار الیزه آگاه گردید.

Vitamin Bar 2

بر اساس نتایج تحقیقات علمی ورودی هتل و زیبایی بصری آن در ایجاد حس خوش آمد Welcoming و رضایتمندی مهمانان، سهمی 23 درصدی دارد. جهت دستیابی به فضایی آرامش بخش و زیبا، فضای ورودی هتل شامل کافه روژ رمپهای ورودی و سایر فضاهای حیاط مجهز به گرین وال شد که در ایام نوروز و بهار، فضایی بسیار زیبا و آرامش بخش را به مهمانان نوروزی و بهاری الیزه هدیه دهد.

Enterance

 

ما در هتل الیزه معتقدیم اگر از علم روز هتلداری و تکنولوژی بتوانیم به صورت مطلوبی استفاده کنیم، می توانیم به ساده ترین راه، کیفیت را در سطح مناسبی نگهداریم و به فکر افزایش آن به صورت روزانه باشیم. یکی از مشکلاتی که معمولا در کارهای ثابت و تکراری برای پرسنل در هتلها پیش می آید ساکن بودن و عدم تحرک لازم در انجام وظایف محوله می باشد که بعضا باعث افت کیفی به صورت کاذب خواهد شد. هیچگاه برای یک میهمان تازه وارد این افت کیفی یا Quality Faliure پذیرفته شده نیست. مشاورین مدیریتی به محض وقوع چنین حوادثی معمولا نسخه ای مبنی بر نظارت سفت و سخت تر را تجویز می کنند که در طول 24 ساعت ضمن اینکه عملی نیست، بلکه از اثر بخشی لازم نیز برخوردار نخواهد بود. به تازگی جهت حضور همیشگی و فعال تیم حراست هتل الیزه، در ابتدای ورودی هتل و به جهت حفظ امنیت و خوش آمد گویی به میهمان، واحد فنی مهندسی اقدام به نصب سیستم هوشمندی نموده است که نگهبانان هر 15 دقیقه می بایست در اطراف محوطه اقدام به گشت زنی نمایند و با دستگاهی جالب حضور خود را در آن محیط خاص به مدیر وقت اعلام نمایند. با این سیستم ما مطئن خواهیم بود که امنیت میهمانانمان همیشه در مطلوب ترین وضعیت قرار دارد و اتفاقات نا گواری که در سایر هتلها برای میهمانان رخ می دهد هیچگاه در الیزه رخ نخواهد داد. امیداوریم همواره اقامتی مطمئن و با امنیت را با الیزه تجربه کنید.

Security 1

کلاس آموزشی استفاده از کپسولهای اطفای حریق با حضور همگی پرسنل از تمامی دپارتمان های هتل الیزه  و با حضور نماینده سازمان آتش نشانی برگزار شد.در این کلاس، ضمن بیان توضیحاتی درباره ماهیت آتش، نحوه استفاده صحیح از کپسولها و همچنین انواع مختلف و کاربرد های هر کپسول  توسط نماینده سازمان آتش نشانی عنوان گردید. در نهایت با برپایی یک آتش کوچک اقدام به اطفای آن گردید و تمامی پرسنل به صورت کاملا عملی از کپسولها استفاده نمودند تا در شرایط احتمالی، بتوانند در اسرع وقت بهترین تصمیم را گرفته و به بهترین نحو عمل کنند.
امنیت میهمانان برای ما بسیار مهم است و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد. آموزش های مختلف پرسنل، تنها یکی از این دست موارد است.

fire class 1395.11.05 web

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.