ما در هتل الیزه معتقدیم اگر از علم روز هتلداری و تکنولوژی بتوانیم به صورت مطلوبی استفاده کنیم، می توانیم به ساده ترین راه، کیفیت را در سطح مناسبی نگهداریم و به فکر افزایش آن به صورت روزانه باشیم. یکی از مشکلاتی که معمولا در کارهای ثابت و تکراری برای پرسنل در هتلها پیش می آید ساکن بودن و عدم تحرک لازم در انجام وظایف محوله می باشد که بعضا باعث افت کیفی به صورت کاذب خواهد شد. هیچگاه برای یک میهمان تازه وارد این افت کیفی یا Quality Faliure پذیرفته شده نیست. مشاورین مدیریتی به محض وقوع چنین حوادثی معمولا نسخه ای مبنی بر نظارت سفت و سخت تر را تجویز می کنند که در طول 24 ساعت ضمن اینکه عملی نیست، بلکه از اثر بخشی لازم نیز برخوردار نخواهد بود. به تازگی جهت حضور همیشگی و فعال تیم حراست هتل الیزه، در ابتدای ورودی هتل و به جهت حفظ امنیت و خوش آمد گویی به میهمان، واحد فنی مهندسی اقدام به نصب سیستم هوشمندی نموده است که نگهبانان هر 15 دقیقه می بایست در اطراف محوطه اقدام به گشت زنی نمایند و با دستگاهی جالب حضور خود را در آن محیط خاص به مدیر وقت اعلام نمایند. با این سیستم ما مطئن خواهیم بود که امنیت میهمانانمان همیشه در مطلوب ترین وضعیت قرار دارد و اتفاقات نا گواری که در سایر هتلها برای میهمانان رخ می دهد هیچگاه در الیزه رخ نخواهد داد. امیداوریم همواره اقامتی مطمئن و با امنیت را با الیزه تجربه کنید.

Security 1

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.