کلاس آموزشی استفاده از کپسولهای اطفای حریق با حضور همگی پرسنل از تمامی دپارتمان های هتل الیزه  و با حضور نماینده سازمان آتش نشانی برگزار شد.در این کلاس، ضمن بیان توضیحاتی درباره ماهیت آتش، نحوه استفاده صحیح از کپسولها و همچنین انواع مختلف و کاربرد های هر کپسول  توسط نماینده سازمان آتش نشانی عنوان گردید. در نهایت با برپایی یک آتش کوچک اقدام به اطفای آن گردید و تمامی پرسنل به صورت کاملا عملی از کپسولها استفاده نمودند تا در شرایط احتمالی، بتوانند در اسرع وقت بهترین تصمیم را گرفته و به بهترین نحو عمل کنند.
امنیت میهمانان برای ما بسیار مهم است و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد. آموزش های مختلف پرسنل، تنها یکی از این دست موارد است.

fire class 1395.11.05 web

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.