رستوران مارلین با فضایی گرم و صمیمی، همان فضایی که شما را به یاد رستورانهای بیسترو فرانسوی با غذای خانگی میاندازد، در انتهای لابی الیزه محلی برای صرف غذایی از تازه ترین مواد غذایی با مزه خانگی می باشد. مارلین از لحاظ سبک و دکور با ایده خلق یک بیسترو که با هدف پخت و سرو غذاهایی سالم و خانگی به همراه نان داغ تازه، بوفه ای از تازه ترین سبزیجات و دسرها و با سرویسی مهربانانه ولی حرفه ای طراحی و اجرا گردیده است.


بوی نانی که در تنور در حال پخت است، املت پنیر و قارچی که جلوی چشمان شما در حال آماده شدن است، رایحه قهوه تازه و عطر گل های تازه قسمتی از لذت صرف صبحانه در فضای مارلین در صبحگاهان است.

مواد اولیه تهیه شده همه از مواد تازه بوده و قبل از استفاده کاملا میکروب زدائی می شوند کیفیت غذا ها با بالاترین کیفیت بوده و بر اساس استاندارد های بین المللی تدارک دیده شده است وجود تجهیزات کامل آشپزخانه این امکان را فرآهم اورده است که ما بتوانیم منو های سفارشی بر اساس نیازهای سازمانی را تهیه و ارائه نماییم 

در جنب رستوران لابی زیبای الیزه قرار دارد که هنر سنتی ایرانی و دکور مدرن می تواند پذیرای میهمانان شما باشد.

لابی لانژ که در قلب لابی واقع شده است، در تمامی ساعات روز انواع آب میوه های فصلی تازه، دسرهایی که بصورت روزانه آماده میشوند و قهوه هایی که به صورت سنتی در حضور شما خورد و تفت داده می شوند را در محیطی مجلل ولی خودمانی با دکوراسیون به سبک "کلاسیک معاصر" سرو می کند.

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.