سالنهای چند منظوره و مرکز همایشها

دو سالن برلیان و زمرد با تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز، مناسب جهت اجرای نشست های تجاری، همایش ها، سمینار ها و کنفرانس های شرکتها و برند های معتبر و همچنین مکانی عالی برای اجرای مراسم عروسی، ضیافت های ولیمه، تولد  و غیره می باشد.

سناریو های اجرایی

با توجه به معماری این سالنها و امکان پذیرایی در فضایی غیر از سالنها، سناریو های زیر در هر دو سالن قابل اجرا می باشد:

1) کارگاه های آموزشی

، با توجه به نزدیکی دو سالن، با توجه به تعداد شرکت کنندگان، سالن زمرد می تواند به عنوان محل تشکیل کارگاه و قسمتی دیگر جهت آموزش مباحث تئوریک و قسمتی از سالن برلیان جهت پذیرایی استفاده شود.

2) معرفی محصولات و تستینگ محصولات

با توجه به وجود زیر ساختهای الکتریکال در زمین، تهویه مطبوع و کنترل هوشمند نورپردازی، تولیدکنندگان و نمایندگان برند های معتبر می توانند در برلیان از محصولات جدید خود پرده برداری کنند و با استفاده از امکانات برپایی نمایشگاه در برلیان، محصولات خود را به معرض نمایش بگذارند. جهت ارائه پرزنتیشن و پذیرایی از سالن زمرد استفاده نمایند.

3) کنفرانس های مشارکتی

در این کنفرانس ها با توجه به نیاز به گروه بندی شرکت کنندگان و ایجاد گروه های مختلف، زمرد به عنوان محل اصلی تشکیل کنفرانس و برلیان با چیدمان میز گرد و یا اتاقکهای مخصوص جلسه می تواند محل مناسبی جهت راهبری و مدیریت این نوع کنفرانس ها باشند.

4) کلاسهای درس و آموزش به صورت همزمان

با توجه به ساختار آموزشی، محدودیت های زمانبندی و هزینه های بالای استاد های پروازی برخی از شرکت ها و سازمان ها نیاز به اجرای کلاسهای آموزشی که در یک زمان ولی برای افراد مختلف سازمان دارند که با توجه به وجود دو سالن در نزدیکی یکدیگر و امکان پذیرایی در محلی دیگر این نوع کلاسها به سادگی در الیزه قابل مدیریت و اجرا می باشند.

5) جلسات هیات مدیره و مجمع عمومی

هر دو سالن با امکان جدا سازی توسط پارتیشن می توانند محیط های مناسبی برای اجرای جلسات همزمان یا با تعداد کمتر باشند.

نام سالنمساحت (مترمربع)ارتفاع سقفچیدمان تئاتری (نفر)کلاس درس (نفر)شکل (نفر)ضیافت بدون بوفه (نفر)ضیافت با بوفه (نفر)پذیرایی کوکتل (نفر)
بانوان 168.40 3.65 153 80 75 146 120 145
آقایان 153.25 3.65 148 85 70 121 115 135

امکانات

 • ویدئو پروژکتور با امکان ورودی های مختلف سایز پرده: 210*180 در مقایس سانتیمتر
 • تلویزیون ال سی دی
 • دوربین فیلمبرداری
 • محل نصب پروژکتور
 • اور پروژکتور
 • پوینتر لیزری
 • پخش دی وی دی
 • سیستم تلفن کنفرانسینگ
 • سیستم صوتی مدرن و هوشمند JBL
 • میکروفون های ایستاده، بی سیم، کلیپسی بدون نویز و سوت کشیدن
 • امکان پخش موزیک بکگراند

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.