چه برای شروع یک روز تازه وچه بعد از یک روز خسته کننده، یک نوشیدنی خنک از میوه های تازه فصلی به همراه یک اسنک داغ بعد از آبتنی در آبی به زلالی یک استخر خصوصی، انرژی مضاعف و خوشایندی را به شما هدیه خواهد داد تا بتوانید از ماساژ تایلندی به همراه روغنRelaxing استفاده کنید و خستگی روزانه خود را محو و به جای آن آرامشی که به دنبال آن بودید را جایگزین کنید.

سونای بخار و سونای خشک نمک مکمل این لذت خواهد بود. مجموعه ورزشی هتل الیزه با فضایی آرامش بخش، شامل استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی و اتاق ماساژ مکان مناسبی جهت کسب انرژی و آرامشی منحصر بفرد می باشد. نکته جالب در باره این مجموعه، مختصات خاص جغرافیایی این مکان در هتل الیزه می باشد که از لحاظ علم فنگ شویی، مکان تجمع انرژی های مثبت و عالی ترین مکان برای تخلیه انرژی های منفی و کسب آرامش روحی می باشد.

 

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.