هتل الیزه با ایده"هتلی متفاوت در شیراز"، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز میهمانان باشد، در منطقه معالی آباد احداث شد.منطقه معالی آباد در شمال غربی شیراز واقع شده است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به  یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است

وجود 17 مرکز تجاری و تفریحی، تجربه خرید از بهترین برند های دنیا را در چند قدمی شما امکان پذیر خواهد کرد. قدم زدن در شب در این خیابان، استفاده از هوایی عالی و همچنین وجود جمعیتی از جوانان و خانواده های ساکن در این منطقه که در مراکز تجاری مشغول خرید و تفریح هستند، شور و نشاطی و حال و هوایی استثنایی که در هیچکدام از خیابان های شیراز وجود ندارد را برای شما به ارمغان می آورد.

از خصوصیات مناظقی که مرکز تجاری کلان شهر ها هستند، شلوغی و عدم آسایش ساکنین می باشد. بر خلاف تمام هتلهایی که در باقتهای تجاری، اداری و قدیم شهر واقع شده اند، هتل الیزه در خیابان پزشکان یک خیابان کاملاً مسکونی، با بالاترین حد آرامش، آسایش و امنیت واقع شده است.
دسترسی به مرکز شهر و بافت قدیمی شیراز، بسیار آسان بوده و ظرف مدت 15 دقیقه امکان پذیر می باشد. راه های دسترسی به فرودگاه بین المللی دستغیب شیراز، از چندین مسیر با سطوح ترافیکی متفاوت ظرف مدت 35 دقیقه میسر می باشد.

 

تمامی موارد بالا الیزه را به یک بوتیک هتل در مرکز تجاری تفریحی شیراز ولی با آرامش یک خیابان مسکونی تبدیل نموده است.

خلاصه اطلاعات

  مکان :  شیراز، خیابان معالی آباد، خیابان پزشکان
   نکات برجسته خدمات ماساژ، سالن همایش و سمینار، رستوران جاسمین، مجموعه ورزشی
   حمل و نقل فاصله 5 دقیقه ای تا اولین ایستگاه مترو سراسری شیراز
   فاصله تا فرودگاه فاصله 30 تا 35 دقیقه ای تا فرودگاه در شلوغ ترین ساعات ترافیک شهری
   فاصله تا مراکزدرمانی فاصله 3 دقیقه ای به بیمارستان و فاصله 5 دقیقه ای تا درمانگاه شبانه روزی
   خدمات تکمیلی استفاده از اینترنت رایگان جهت میهمانانی که از طریق وب سایت رزرو کرده اند
   تعداد اتاق ها : 68 اتاق با مساحتهایی متفاوت ولی منطبق بر استانداردهای جهانی
   رستوران ها تعداد 2 رستوران بر اساس سبک و سیاق Bistro و همچنین room Service 24 ساعته
سرویس ارائه شده در الیزه :

هتل الیزه یک هتل 4 ستاره ممتاز می باشد که استاندارد های سرویس دهی خود را بر اساس استاندارد های سرویس هتل های 5 ستاره مستقر نموده است . تمامی پرسنل واحد های مختلف آموزش های لازم دریافت نموده و و احد منابع انسانی مجموعه همواره در صدد ارتقا سطح مهارت های کارکنان می باشد . مسئولین پذیرش حداقل به 2 زبان مسلط بوده و همواره در صدد هستند تا نیاز های میهمانان را مرتفع نمایند  همچنین کارکنان خانه داری به صورت روزانه نظافت و آرایش دوباره اتاق ها را در دستور کار خود دارند . در الیزه میهمانان هتل عضوی از خانواده ما هستند و تمامی پرسنل با کمال میل و با اشتیاق می کوشند تا تمامی نیاز های میهمانان را قبل از آنکه خود متوجه شوند برطرف نمایند و این مهم برای ما یک شعار نیست

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.