مهمان گرامی

درود بر شما


امیدواریم باز هم میزیان شما در الیزه باشیم
جهت رزرو اتاق در الیزه، ضمن امکان رزرو از طریق سامانه های آنلاین و همکاران ما در آژانسهای مسافرتی، رزرواسیون آنلاین هتل الیزه نیز مطئن ترین و سریعترین نحوه رزرو می باشد. بالاترین تخفیف ها به همراه پیشنهاد های جذاب فصلی را می توانید بدون تماس با هتل و انتظار برای تائیدیه، از رزرو آنلاین الیزه دریافت نمائید. درحال حاضر به مدت محدود استفاده از مجموعه ورزشی برای رزرو های آنلاین از طریق وبسایت الیزه "رایگان" است.
به کانال تلگرامی ما بپیوندید تا از آخرین اخبار مطلع شوید. شاید بار آینده پروموشنهای جذاب دیگری وجود داشته باشد!
به امید دیدارمجدد

برای رزرو آنلاین:
www.elysee.ir

برای اطلاع از آخرین پروموشن ها :
https://t.me/elyseehotelshiraz

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.