از گذشته تا کنون در جوامع بشری یکی از مهمترین علل پیشرفت و بالا رفتن کیفیت زندگی وجود آموزش در کنار پشتکار بوده است.بی شک هیچ مرکز علمی و یا نام معتبر صنعتی و تجاری نبوده است که توانسته باشد بدون آموزش و پشتکار مسیر صعود را طی کند.یک نوزاد را در نظر بگیرید  با آموزش صحبت کردن راه رفتن و با گذشت زمان مراحل دیگر زندگی را آرام آرام یاد میگیرد .البته نباید نوع آموزش و الگوی آن را فراموش کرد . زیرا همین نوزاد با آموزش صحیح میتواند در آینده یک دانشمندباشد ویا با آموزش اشتباه یک تروریست شود.

Rouje (5)

در سال 1393 در ابتدای افتتاح هتل الیزه شیراز قبل از اینکه مقلد دیگران باشیم در خانواده الیزه هدف را ایجاد اشتغال اصولی و کارآمد در مسیر صادر کردن فرهنگ و ادب پارسی به خارج از مرزها گذاشتیم .در این مسیر با تکیه بر علم روز و تحول در نوع آموزش در زمینه ی هتل داری دیری نپایید که در مسیر پیشرفت و رضایت میهمانان داخلی و خارجی افتادیم .اما این پیشرفت باعث غرور کاذب و دست کشیدن از تلاش برای بالا بردن کیفیت در خدمات ما نشد و تا به امروز مفتخریم با برگزاری 832 جلسه آموزشی علم و آگاهی را در میان نیروهای تمام دپارتمان ها بالا ببریم.رضایت بیش از 96% میهمانان ما از نوع خدمات و کیفیت اقامتشان به ما این نوید را میدهد که با استمرار بر وجود این آموزش ها و بالا بردن روز افزون کیفیت خدمان به هدف اصلی خانواده
الیزه نزدیک شویم و از اینکه در شهر علم و ادب پارسی صادر کننده ی فرهنگ غنی این مرز و بوم هستیم به خود ببالیم .

SettingStandard.jpg22
در این مسیر اگر نبود انتقادات سازنده ی میهمانان گرامی و تلاش و کوشش شبانه روزی تمام نیروها و خلاقیت و پشتکار بخش های آموزشی و در راس آن خلاقیت در نوع خدمات و آموزش و تشویق مدیرت این مجموعه بی شگ جایگاه الیزه جایگاه امروزی نبود .پس در ادامه ی راه دست تک تک میهمانان و نیروهای زحمتکش را با امید به اینده ای روشن تر می فشاریم و امیدواریم همواره همچون گذشته در این مسیر ما را همراهی و کنید.

میهمان نوازی به سبک الیزه از خانواده صمیمی یعنی ما با همراهی تمام میهمانان عزیز و همکاران زحمتکش در خانواده ی الیزه مسیر سازندگی و ابادانی این مرز و بوم را طی میکنیم و همراه و همفکر آینده ی خود را میسازیم .

      
                                                                                                                                                                                                                                                                                              به قلم :ناصر ابراهیمی
            

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

پست الکترونیکی : Marketing {@} Elysee.ir

سامانه استخدامی الیزه : https://portal.elyseehotel.org

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.