از گذشته تا کنون در جوامع بشری یکی از مهمترین علل پیشرفت و بالا رفتن کیفیت زندگی وجود آموزش در کنار پشتکار بوده است.بی شک هیچ مرکز علمی و یا نام معتبر صنعتی و تجاری نبوده است که توانسته باشد بدون آموزش و پشتکار مسیر صعود را طی کند.یک نوزاد را در نظر بگیرید  با آموزش صحبت کردن راه رفتن و با گذشت زمان مراحل دیگر زندگی را آرام آرام یاد میگیرد .البته نباید نوع آموزش و الگوی آن را فراموش کرد . زیرا همین نوزاد با آموزش صحیح میتواند در آینده یک دانشمندباشد ویا با آموزش اشتباه یک تروریست شود.

Rouje (5)

در سال 1393 در ابتدای افتتاح هتل الیزه شیراز قبل از اینکه مقلد دیگران باشیم در خانواده الیزه هدف را ایجاد اشتغال اصولی و کارآمد در مسیر صادر کردن فرهنگ و ادب پارسی به خارج از مرزها گذاشتیم .در این مسیر با تکیه بر علم روز و تحول در نوع آموزش در زمینه ی هتل داری دیری نپایید که در مسیر پیشرفت و رضایت میهمانان داخلی و خارجی افتادیم .اما این پیشرفت باعث غرور کاذب و دست کشیدن از تلاش برای بالا بردن کیفیت در خدمات ما نشد و تا به امروز مفتخریم با برگزاری 832 جلسه آموزشی علم و آگاهی را در میان نیروهای تمام دپارتمان ها بالا ببریم.رضایت بیش از 96% میهمانان ما از نوع خدمات و کیفیت اقامتشان به ما این نوید را میدهد که با استمرار بر وجود این آموزش ها و بالا بردن روز افزون کیفیت خدمان به هدف اصلی خانواده
الیزه نزدیک شویم و از اینکه در شهر علم و ادب پارسی صادر کننده ی فرهنگ غنی این مرز و بوم هستیم به خود ببالیم .

SettingStandard.jpg22
در این مسیر اگر نبود انتقادات سازنده ی میهمانان گرامی و تلاش و کوشش شبانه روزی تمام نیروها و خلاقیت و پشتکار بخش های آموزشی و در راس آن خلاقیت در نوع خدمات و آموزش و تشویق مدیرت این مجموعه بی شگ جایگاه الیزه جایگاه امروزی نبود .پس در ادامه ی راه دست تک تک میهمانان و نیروهای زحمتکش را با امید به اینده ای روشن تر می فشاریم و امیدواریم همواره همچون گذشته در این مسیر ما را همراهی و کنید.

میهمان نوازی به سبک الیزه از خانواده صمیمی یعنی ما با همراهی تمام میهمانان عزیز و همکاران زحمتکش در خانواده ی الیزه مسیر سازندگی و ابادانی این مرز و بوم را طی میکنیم و همراه و همفکر آینده ی خود را میسازیم .

      
                                                                                                                                                                                                                                                                                              به قلم :ناصر ابراهیمی
            

Contact us

Fars Province, Shiraz, Moali'Abad Blvd, Pezeshkan St

 

Phone : 071 3623 8890

Email: Marketing {@} elysee.ir

accept visa cart accept visa cart

Shiraz Elysee Hotel

Elysee Hotel with the concept of "New Class of Hospitality" in mind, a hotel which enhances both the quality of accommodation and traveling experiences for business and international travelers to Shiraz, inaugurated in September 2014. Elysee is the first family-run Boutique hotel in Shiraz, located at high end street called "Mali-Abad". Staying at Elysee, you are in 7 minutes walk distance from Metro Station, 25-30 minutes driving to airport and 15 minutes away from international trade fair which truly unveil the strategic location of Hotel.  Elysee's bustling Maliabad neighborhood abounds with Shiraz's best shopping centers, dining experiences and lifestyle malls.
The 68 guest rooms and suites at Elysee are spacious in room size and tastefully appointed to provide you with a lifestyle of urban comfort and convenience according to coded international standards. All feature free Wi-Fi and broadband internet access to ensure you are always connected while on the go.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.