هر ساله سازمان صنعت معدن تجارت استان فارس بر اساس ضوابط خاصی اقدام به ارزیابی برترین واحد های تولیدی و خدماتی در استان می نماید. ضوابط بر اساس نوع فعالیت هر واحد خدماتی و تولیدی توسط کارشناسان اداره بازرسی و دبیرخانه جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان طراحی و سپس به مرحله اجرا و ارزیابی گذاشته می شود. محور های اصلی ارزیابی ها، تعهد سازمان به رعایت اصول و قوانین مندرج در مفاد قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، کیفیت خدمات و محصولات در حین بازرسی های سرزده در طول یکسال، نظر سنجی تلفنی و حضوری از مشتریان ، استفاده از سیستمهای نوین مدیریت کیفیت، تکنولوژی ارائه خدمات و تولید محصولات و ... می باشد. در اولین سال افتتاح الیزه، به پیشنهاد بازرسین تعزیرات حکومتی هتل الیزه در این المپیاد شرکت نمود که با توجه به سیستمهای مدیریتی در آن زمان موفق به کسب گواهینامه گردید. در سال بعدی (94) با توجه به پیشرفتی که در طول یکسال داشتیم موفق به کسب تندیس برنز شدیم. امسال با استقرار نوین ترین سیستمهای مدیریت کیفیت، استفاده از آخرین تکنولوژی نگهداری استانداردهای کیفیتی و اجرای برنامه های مختلف در محور مشتری مداری، هتل الیزه موفق به کسب تندیس طلایی این المپیاد به عنوان اولین هتل در جنوب کشور گردید.  
این جایزه که ثمره حمایت مهمانان عزیزمان، مطالعات راهبردی تیم تحقیق و توسعه، تلاش بی وقفه تیم اجرایی و ستادی هتل الیزه بوده است را گرامی می داریم و آن را تکلیفی جدید برای هتل الیزه در سال 1396 میدانیم تا بیش از پیش بتوانیم رضایتمندی مهمانانمان را هدف قرار دهیم و به چشم انداز خود با عنوان "الگوی صنعت شدن" نزدیک شویم.
هتل الیزه به عنوان اولین هتل دارنده این تندیس در ایران  و  وجود مهمانانی وفادار که تحت هر شرایطی الیزه انتخاب اول ایشان می باشد به خود می بالد و این اتفاق مهم باعث خواهد شد تا جهت خلق خاطره ای خوش برای مهمانان الیزه از همیشه کوشا تر باشیم.

تماس با ما

ایران-شیراز

معالی آباد کوی پزشکان شماره 20 هتل الیزه

تلفن های تماس : 93 الی 36238890 (71) 98+

دور نگار : 36237059 (71) 98+

 

کانال اینستاگرام

تصویر
هوادار
علاقمندی

هتل الیزه شیراز

هتل الیزه با ایده  "هتلی متفاوت در شیراز" ، هتلی که کیفیت اسکان گردشگران تفریحی و تجاری شیراز را بهبود ببخشد و پاسخگوی تمامی نیازهای دنیای امروز مهمانان باشد، در منطقه معالی آباد واقع شد است. بافت تجاری و مسکونی این منطقه، شهرسازی مدرن و سطح درآمدی بالای ساکنین، مکان هتل را تبدیل به یکی از خاص ترین مکان ها برای هتلی با سبک "بوتیک هتل" کرده است.

اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی به نحوی طراحی و اجرا شده است تا بتوانیم فراتر از انتظارات میهمانانمان خدماتی منحصر بفرد ، خاص و در شان آنان ارائه نماییم . تمامی پرسنل هتل الیزه آموزش دیده اند تا میزبانانی درخور ، صمیمی و مودب باشند.

×

با عضویت در شبکه های اجتماعی هتل الیزه از آخرین تخفیفات و اخبار هتل مطلع شوید.